PRÁCE 🧰

Řidič chladírenského návěsu sk. C+E - Opočno

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C+E řidič motorového vozidla

ZDAR, a.s.

Opočno

od 35 000 Kč

Jste spolehliví, samostatní a baví Vás práce za volantem nákladního vozu? Práce vhodná i pro začátečníky nebo uchazeče bez praxe.

Momentálně hledáme řidiče chladírenského návěsu na naše odloučené pracoviště v OPOČNĚ. Náplní práce řidiče je přeprava paletovaných potravinářských produktů.

Nabízíme Vám stabilní zázemí prosperující dopravní společnosti ZDAR, a.s., která má dlouholeté zkušenosti v nákladní dopravě.

POŽADUJEME:

  • vyučení bez maturity, praxe vítána - vhodné však i pro začátečníky
  • samostatnost, spolehlivost, profesionální přístup a týmového ducha
  • trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu
  • ŘP sk. CE, průkaz profesní způsobilosti s platným pravidelným školením
  • kartu do tachografu, potravinářský průkaz

NÁPLŇ PRÁCE

  • vnitrostátní přeprava zejména mléčných produktů
  • trasy dle požadavků zákazníka a pokynů dispečera
  • pracovní režim: dle Nařízení ES č. 561/2006, víkendy volné
  • nákladní vůz, který budete řídit: tahač SCANIA, MAN + chladírenský návěs

NABÍZÍME:

  • nástup možný ihned
  • hlavní pracovní poměr
  • zaškolení pod vedením zkušeného pracovníka (ukázka tras, obsluha chladícího agregátu aj.)
  • pravidelné školení profesní způsobilosti řidiče, lékařské prohlídky a karta do tachografu v režii zaměstnavatele
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • průměrný hrubý měsíční příjem: 35.000 Kč + stravné dle odpracovaných směn, vše na výplatní pásce

Skvělé benefity, mezi které patří:

  • Multifunkční karta PLUXEE
  • Výhodné tarify s voláním zdarma i pro rodinné příslušníky ( běžně ušetříte až 1000,- Kč/ měsíčně)
  • Odměny při životních a pracovních výročích zaměstnance
  • Firemní akce i pro rodinné příslušníky

Příspěvky na:

  • dovolenou až 10.000 Kč/ 1rok
  • penzijní pojištění 1.000 Kč/ měsíc
  • 1 dítě až 3.000 Kč/ rok na letní, sportovní, ozdravné nebo studijní pobyty

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič chladírenského návěsu sk. C+E - Opočno

Zaměstnavatel: ZDAR, a.s.
Místo pracoviště: Opočno, Královéhradecký kraj
Pozice: řidič sk. C+E
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: od 35 000 Kč
Požadované vzdělání: vyučení bez maturity
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou
Benefity: školení