PRÁCE 🧰

Přípravář pro lakovnu pro O.K. Trans Praha spol. s.r.o.

aktualizováno před týdnem a více autolakýrník oborově technické práce

O.K. Trans Praha spol. s.r.o.

Dvůr Králové nad Labem

Společnost RODOS V+J Teodoridis s.r.o. je organizace, která se zabývá logistickými službami pro domácí i zahraniční zákazníky. Vznikla v roce 2008 transformací již zavedené, fungující mezinárodní automobilové dopravy a spedice V+V RODOS Vasilis Teodoridis.

Nabízíme práci pro šikovného a spolehlivého kolegu/kolegyni na pozici PŘÍPRAVÁŘ PRO LAKOVNU ve Dvoře Králové nad Labem.

Náplň práce:

  • Tmelení
  • Broušení
  • Lepení
  • Drobné lakýrnické práce

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti
  • Orientaci v oboru a ochotu se stále vzdělávat
  • Bezúhonnost, pečlivost
  • Samostatnost, organizovanost a loajalitu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástup 22.000 Kč čistého
  • Zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti, která se rozrůstá
  • Kvalitně vybavené pracovní prostředí
  • Zkušený a přátelský kolektiv
  • Odborná školení
  • Příspěvek na penzijní pojištění, stravné, příspěvek na dovolenou
  • Na všem se dá s námi domluvit

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Přípravář pro lakovnu pro O.K. Trans Praha spol. s.r.o.

Zaměstnavatel: O.K. Trans Praha spol. s.r.o.
Místo pracoviště: Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký kraj
Pozice: autolakýrník
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: základní
Benefity: stravenky příspěvek na životní připojištění vzdělávací kurzy školení