PRÁCE 🧰

Pracovník v oblasti odpadu a čištění

aktualizováno před týdnem a více závozník logistika a doprava

PATOK a.s.

U Porcelánky 2903, Louny

24 000 - 30 000 Kč

plný úvazek

Náplň práce:

  • Úzká spolupráce s řidiči našich speciálních vozidel
  • Práce v různorodém prostředí (elektrárny, teplárny, chemické závody…)
  • Velký podíl manuální práce

Co od Vás očekáváme:

  • SOU, výuční list (technické obory výhodou) nevadí ani základní vzdělání
  • Řidičský průkaz B výhodou
  • Fyzické předpoklady, manuální zručnost a technické myšlení
  • Flexibilita
  • Nabízíme možnost kariérního růstu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Paušální úhradu stravného nebo stravenky v hodnotě 150 Kč
  • Udržování a zvyšování kvalifikace
  • Možnost přesčasů
  • Základní dovolenou a k tomu 5 dnů dalšího placeného volna
  • Možnost využití permanentních vstupenek do bazénu v Postoloprtech, vstupenek do divadla v Lounech, permanentky na utkání hokejového klubu HC Litvínov, účast na akcích pro zaměstnance – sportovních, ale i například grilování, společenská zábava aj.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Pracovník v oblasti odpadu a čištění

Zaměstnavatel: PATOK a.s.
Místo pracoviště: U Porcelánky 2903, Louny, Ústecký kraj
Pozice: závozník
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: 24 000 - 30 000 Kč
Požadované vzdělání: Základní
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (hpp)
Požadované jazyky: čeština
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů příspěvek na volnočasové aktivity školení