PRÁCE 🧰

Práce ruční mytí aut a pomocník autoservisu Olomouc

aktualizováno před týdnem a více ruční mytí vozidel oborově technické práce

GROUP CARS CENTER ONE s.r.o.

Polská 1201/1, Olomouc

25 000 - 35 000 Kč

plný úvazek

Popis nabídky práce:

  • Hledáme schopného pracovníka se smyslem pro detail, který miluje auta a práci s nimi.
  • Jedná se o namáhavou práci, která vyžaduje dobrou fyzickou kondici.

Co Vás čeká:

  • Zejména finální úprava vozidel pro klienta
  • Komunikace s ostatními členy týmu ohledně aktuálních zakázek
  • Drobné úpravy (čištění, leštění, voskování atd.)
  • Neustále se vzdělávat, učit nové věci

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Zájem o auta
  • ŘP skupiny B - výborné řidičské schopnosti
  • Pracovní nasazení, elán a chuť na sobě pracovat
  • Týmový duch (pokud nemáte profesní zkušenosti, rádi vás vše naučíme)
  • Trestní bezúhonnost
  • Výhodou bude, pokud budete umět
  • Strojní leštění auto laků
  • Instalace okenních folií
  • Wrapping

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí rostoucí společnosti
  • Možnost vzdělávat se a růst v rámci struktury
  • Pravidelnou pracovní dobu, směnný provoz  (možnost výměny směn)
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Motivující platové ohodnocení (dle vašich zkušeností cca 30.000,-)
  • Zajímavé firemní benefity
  • Zajímavou práci s krásnými auty
  • Příjemný kolektiv

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Práce ruční mytí aut a pomocník autoservisu Olomouc

Zaměstnavatel: GROUP CARS CENTER ONE s.r.o.
Místo pracoviště: Polská 1201/1, Olomouc, Olomoucký kraj
Pozice: ruční mytí vozidel
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 25 000 - 35 000 Kč
Požadované vzdělání: Střední odborné s výučním listem
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP