PRÁCE 🧰

Pracovník ručního mytí vozidel Brno

aktualizováno před týdnem a více ruční mytí vozidel oborově technické práce

JUHA s.r.o.

Řípská 1481/31, Brno

19 700 - 21 800 Kč

zkrácený úvazek

Popis nabídky práce:

  • Kontakt telefonicky v době od 8:00-14:00 hodin, e-mailem nebo osobně.
  • Hledáme svědomitého a flexibilního zaměstnance do portálové myčky aut, který rád pracuje s auty a zajímá se o ně.

Náplň práce:

  • předmývání vozidel, ruční dosušení, komunikace se zákazníky, zajišťování úklidu prostoru myčky

Nabízíme:

  • navýšení mzdy po ukončení zkušební doby, možný nepravidelný pracovní úvazek, možnost čerpání až 10 dní osobního volna nad rámec dovolené
  • odměna s vazbou na počet obsloužených automobilů
  • dvousměnný provoz

Požadujeme:

  • Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
  • Výhodou zapálení pro práci, komunikativnost, loajalita, pečlivost, empatie.
  • Nástup možný ihned.

Kontakt:

  • Zájemci o volnou pracovní pozici zašlou svůj životopis na email viz níže nebo osobně doručí na adresu JUHA s.r.o., Valchařská 24/36, 614 00 Brno.

Informace o nabídce Pracovník ručního mytí vozidel Brno

Zaměstnavatel: JUHA s.r.o.
Místo pracoviště: Řípská 1481/31, Brno, Jihomoravský kraj
Pozice: ruční mytí vozidel
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 19 700 - 21 800 Kč
Požadované vzdělání: Základní
Typ úvazku: zkrácený úvazek
Smluvní vztah: HPP