PRÁCE 🧰

Montéři vestaveb do vozidel – Mave s.r.o.

aktualizováno před týdnem a více jiný auto-moto odborník ostatní práce v auto-moto

Mave s.r.o.

Liptál 504, Liptál

plný úvazek

Popis nabídky práce:

  • Montéři vestaveb do vozidel

Požadujeme:

  • pracovníka - montéra přestaveb a úprav automobilů na vícemístná vozidla, ŘP - B, C výhodou, výhodou svářečské práce (není podmínka)

Náplň práce:

  • úpravy vozidel pro přepravu handicapovaných osob a vozíčkářů, montér pojízdných dílen - montáž vestavby skříňkových systémů, stavba malých autobusů, práce při montáží, zámečnické práce , a i částečně práce s překližkou a lepidly - tmely pro upevnění, lehké aku nářadí, a ruční nářadí

Nabízíme:

  • příspěvek na stravu, menší kolektiv v širokém věkovém rozpětí
  • mzda 150 Kč až 180 Kč / hod.
  • jednosměnný provoz

První kontakt:

  • Telefonicky (kdykoliv) - pan Martin Vrla, tel. číslo viz níže.
  • Ov. e.: 25.8.

Informace o nabídce Montéři vestaveb do vozidel – Mave s.r.o.

Zaměstnavatel: Mave s.r.o.
Místo pracoviště: Liptál 504, Liptál, Zlínský kraj
Pozice: jiný auto-moto odborník
Zařazení: ostatní práce v auto-moto
Požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: stravenky závodní stravování