PRÁCE 🧰

Mechanik

aktualizováno před týdnem a více jiný auto-moto odborník ostatní práce v auto-moto

Společnost Karpich Car s.r.o. je známá svou profesionálností, náročností na kvalitu a přátelskou pracovní atmosférou. Jsme lídrem na trhu v poskytování servisních služeb. Věříme v rodinnou atmosféru a nabízíme vynikající mzdové a pracovní podmínky.

Aktuálně hledáme do našeho týmu nového MECHANIKA. Hledáme šikovného a svědomitého jedince, který má vášeň pro automobily a péči o ně.

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat:

  • Odstrojení vozu pro opravu a lakování.
  • Soupis veškerého poškození, dílů a pořízení fotodokumentace.
  • Po lakování ustrojení vozu.
  • Pořízení fotografie všech vyměněných dílů před vozidlem.
  • Kontrola vozu po opravě.
  • Základní znalost diagnostiky výhodou nikoliv podmínkou.

Požadujeme:

  • Manuální zručnost, důslednost, spolehlivost, samostatnost a dochvilnost.
  • Platný řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme:

  • Pracovní prostředí s profesionálním a přátelským kolektivem.
  • Po zkušební době možnost Multisport karty.
  • Pravidelné akce pro zaměstnance.
  • Okamžité přijetí nového kolegy.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Firemní slevy od partnerů
  • Možnost zvýhodněného pronájmu nového vozu.
  • Moderní pracovní prostředí a finančně stabilní zázemí firmy.
  • Zaškolení a profesní vzdělávání.

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Váš profesní životopis!

Informace o nabídce Mechanik

Zaměstnavatel: Karpich Car s.r.o.
Místo pracoviště: V korytech 1532/67, Praha 3, Hlavní město Praha
Pozice: jiný auto-moto odborník
Zařazení: ostatní práce v auto-moto
Mzdové ohodnocení: 35 000 - 70 000 Kč