Mistr servisu / Servisní technik pro O.K. Trans Praha spol. s.r.o.

aktualizováno před týdnem a více jiný auto-moto odborník ostatní práce v auto-moto

O.K. Trans Praha spol. s.r.o.

Hlavní 182, Chýně

O.K. TRANS PRAHA spol. s r.o. je organizace zabývající se komplexními logistickými službami pro domácí i zahraniční zákazníky, byla založena v roce 1990.

Náplň práce:

  • Organizace, řízení a zajišťování činnosti spojené s rozvojem servisu a prodejem ND
  • Zajišťování včasných, spolehlivých a efektivních služeb
  • Zajišťování tvorby rozpočtu svěřeného úseku a plnění plánu hospodářských výsledků
  • Pravidelné měsíční vyhodnocování vytíženosti mechaniků a prodeje ND
  • Získávání nových zákazníků a udržení stávajících
  • Organizace a řízení práce podřízených, podílení se na jejich hodnocení, náboru, zaškolení a profesním rozvoji
  • Zodpovědnost za dodržování předpisů ISO, BOZP, PO
  • Zodpovědnost za prosazování a zlepšení systému jakosti (QMS)

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
  • Znalost práce v ERP systému, výhodou je zkušenost s Microsoft Dynamics NAV/Microsoft Dynamics 365
  • Praktickou znalost podnikových procesů
  • Analytické myšlení, důraz na optimalizaci procesů
  • Spolehlivost, pečlivost
  • Kreativitu, komunikativnost a schopnost samostatně řešit zadané úkoly
  • Řidičský průkaz sk. B (cestování po pobočkách cca 5x měsíčně)
  • Pokročilá znalost MS Office (Excel/Visio/PowerPoint)

Co nabízíme:

  • Práce v příjemném kolektivu a prostředí
  • Zázemí stabilní společnosti působící na trhu více jak 30 let
  • Práce na plný úvazek
  • MultiSport kartu
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní pojištění, bonusy

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Mistr servisu / Servisní technik pro O.K. Trans Praha spol. s.r.o.

Zaměstnavatel: O.K. Trans Praha spol. s.r.o.
Místo pracoviště: Hlavní 182, Chýně, Středočeský kraj
Pozice: jiný auto-moto odborník
Zařazení: ostatní práce v auto-moto
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: flexibilní pracovní doba stravenky příspěvek na životní připojištění vzdělávací kurzy příspěvek na volnočasové aktivity mobilní telefon notebook školení