PRÁCE 🧰

Mechanik/řidič pro KMB STAVEBNÍ SERVIS s.r.o.

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

KMB STAVEBNÍ SERVIS s.r.o.

Strančice

30 000 - 45 000 Kč

plný úvazek

Náplň práce:

  • rozvoz strojů a zařízení zákazníkům
  • zaškolování zákazníků u stroje
  • příprava strojů na zakázky
  • běžná údržba a čištění strojů
  • do budoucna možnost jeřábování a učení se specifickým dovednostem v souvislosti s japonskými pavoučími minijeřáby
  • další dle potřeby firmy a kolegů.

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz skupiny C, e, karta řidiče
  • týmová spolupráce
  • kladný vztah k technice
  • uvítáme jakékoliv znalosti v oblasti hydrauliky, elektroniky, motorů, servisu osobních nebo nákladních vozidel – není podmínkou
  • dobré schopnosti řešit problémy a schopnost pracovat samostatně nebo v týmu
  • dobré komunikační dovednosti a přístup orientovaný na zákazníka.

Co Vám můžeme nabídnout:

Jste profesionál, který zvládá více úkolů najednou a baví ho různorodá práce? Pak už nehledejte dál. KMB STAVEBNÍ SERVIS s.r.o., renomovaný poskytovatel služeb a prodejů v oblasti japonských pavoučích jeřábů UNIC, hledá do svého týmu talentovaného člověka na pozici mechanika s příležitostnými povinnostmi řidiče. Nabízíme konkurenceschopné platové ohodnocení, benefity a příznivé pracovní prostředí. Připojte se k našemu profesionálnímu týmu a staňte se součástí společnosti, která si váží svých zaměstnanců.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Mechanik/řidič pro KMB STAVEBNÍ SERVIS s.r.o.

Zaměstnavatel: KMB STAVEBNÍ SERVIS s.r.o.
Místo pracoviště: Strančice, Středočeský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 45 000 Kč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Požadované jazyky: čeština