Mechanici - opraváři nákladních aut, zemědělských a stavebních strojů

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Rozšiřujeme činnost a nabíráme na nově vzniklá pracovní místa nové kolegy s vyučením v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů nebo zámečník. Praxe není nutná, nové kolegy rádi zaškolíme.

Co vás čeká:

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v perspektivní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned
  • přátelský kolektiv
  • jednosměnný provoz
  • Jedná se o opravy převážně nákl. vozů MAN a Renault a stavebních strojů (nakladače, bagry).

Požadujeme:

  • vyučen v oboru automechanik či mechanik, opravář zemědělské techniky, zámečník
  • manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost
  • praxi a zkušenosti v oboru vítáme, ale není nutná

Co vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti působící na trhu od roku 1993,
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou,
  • přátelský kolektiv,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • prémie,
  • 20 dní dovolené.
  • Mzda od 35.000,-Kč

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Mechanici - opraváři nákladních aut, zemědělských a stavebních strojů

Zaměstnavatel: SETRA, spol. s r. o.
Místo pracoviště: Hájecká 1162/3, Brno, Jihomoravský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: od 35 000 Kč