PRÁCE 🧰

Dispečer pro AUTOMOTIVE

aktualizováno před týdnem a více dispečer dopravy logistika a doprava

O nás

Chcete si vydělat nadstandardní peníze? Hledáte ekonomicky stabilního zaměstnavatele? U nás si vážíme tvrdé práce, snahy a odhodlání! Pracovití a ambiciózní lidé se u nás mají jako v ráji. Velmi nám záleží na každém jednotlivci – vzájemně si pomáháme, protože u nás najdete kolektiv plný přátelských kolegů, se kterými se rozhodně nebudete nudit!

Jmenujeme se FEE Transport a každý den doručíme více než 500 malých i obrovských zásilek v naší republice i po celém světě. Zajišťujeme přepravu po silnicích, vzduchem i po vodě, organizujeme skladovou logistiku. Jsme česká firma, každým dnem rosteme a budujeme nové pobočky. Velmi podporujeme růst a vzdělávání. Pracovitý a šikovný člověk u nás má velkou budoucnost i bez předchozí praxe a vysokých škol.

Co požadujeme:

  • Pracovitost, vytrvalost a odhodlání
  • Praxi jako dispečer v automotive spedici nebo dopravě
  • Obchodního ducha
  • Výborné komunikativní schopnosti
  • Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí
  • Pečlivost
  • Schopnost předvídat
  • Logické uvažování
  • Práci s PC
  • Znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou

Velkou výhodou je:

  • Další světový jazyk
  • Znalost zahraniční databanky, transporeon

Co vás čeká:

  • Skvělý tým kolegů
  • Příjemné pracovní prostředí (skvělý design, kuchyňka s vybavením, relaxační zóna)
  • Parkování přímo u budovy

Nabízíme:

  • Jistá práce na HPP
  • Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti
  • Příležitost pro vzdělání
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky
  • Firemní akce, zájezdy, večírky
  • Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte...)
  • Příspěvek na dovolenou
  • 13. a 14. plat

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Dispečer pro AUTOMOTIVE

Zaměstnavatel: FEE Transport s.r.o.
Místo pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Pozice: dispečer dopravy
Zařazení: logistika a doprava
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Požadované jazyky: angličtina němčina
Benefity: stravenky firemní akce 13. a 14. plat příspěvek na dovolenou