PRÁCE 🧰

Dispečer mezinárodní kamionové dopravy

aktualizováno před týdnem a více dispečer dopravy logistika a doprava

Hledáme dispečera / dispečerku mezinárodní kamionové dopravy ve společnosti v Ústí nad Labem nebo v Pardubicích.

Požadujeme:

  • úplné střední všeobecné vzdělání (gymnázium)
  • úplné střední odborné s vyučením i maturitou
  • úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení)
  • znalost německého, nebo anglického jazyka slovem i písmem na dobré komunikativní úrovni
  • ruský, nebo ukrajinský jazyk výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

Pracovní náplň:

  • spolupráce a komunikace s dispečery v týmu
  • zpracovávání a zadávání objednávek (převážně v NJ) do spedičního programu
  • cenotvorba přeprav
  • plánovaní tras
  • písemná a telefonická komunikace se zákazníky (převážně v NJ nebo AJ)
  • zadávání přepravních dispozic řidičům
  • zasílání písemných objednávek
  • písemná a telefonická komunikace s dopravci

Nabízíme:

  • základní hrubá mzda 30.000 - 35.000,- Kč, uvedena ve mzdovém výměru
  • mzdové ohodnocení po zkušební době individuální, dle zkušeností, praxe a přístupu k zadaným úkolům
  • stravné 110,- Kč / den
  • služební telefon
  • firemní tarify mobilního operátora

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Dispečer mezinárodní kamionové dopravy

Zaměstnavatel: KAREKA, spol. s r.o.
Místo pracoviště: Na Luhách 1254/5, Ústí nad Labem-centrum, ÚSTÍ NAD LABEM, Ústecký kraj
Pozice: dispečer dopravy
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 35 000 Kč
Požadované vzdělání: Střední
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou
Požadované jazyky: angličtina němčina