PRÁCE 🧰

Dispečer/ka přepravy FOFR

aktualizováno před týdnem a více dispečer dopravy logistika a doprava

Máte zkušenosti nebo vzdělání v oblasti logistiky, dopravy a přepravy? Hledáte zajímavou, samostatnou a různorodou práci, kde se budete moci realizovat? Pak je tato pozice DISPEČERA právě pro Vás!

Pracovní pozici obsazujeme pro provozovnu Průmyslová 1285, 580 01 Havlíčkův Brod

POŽADUJEME:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou ( obor doprava a logistika výhodou)
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost programů MC Office
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • asertivní jednání
  • zkušenost s vedením lidí výhodou
  • flexibilita

NÁPLŇ PRÁCE

  • příjem a zpracování objednávek přepravy zásilek
  • koordinace, organizace a řízení pohybu řidičů v silniční dopravě
  • navrhování a sestavování návrhů přepravních plánů
  • evidence úhrad v hotovosti
  • zpracování přepravních listů a jejich evidence
  • zajišťuje evidenci a pohyb vratných obalů
  • zajišťuje telefonickou komunikaci se zákazníky a řidiči

NABÍZÍME:

  • zajímavou, samostatnou a různorodou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • stabilní zaměstnání
  • dvousměnný režim
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • nástupní plat od 30.000 Kč

Skvělé benefity, mezi které patří:

  • Multifunkční karta PLUXEE
  • Hrazené školení profesní způsobilosti
  • Výhodné tarify s voláním zdarma i pro rodinné příslušníky ( běžně ušetříte až 1000,- Kč/ měsíčně)
  • Odměny při životních a pracovních výročích zaměstnance
  • Firemní akce i pro rodinné příslušníky

Příspěvky na:

  • dovolenou až 10.000 Kč/ 1rok
  • penzijní pojištění 600 Kč/ měsíc
  • 1 dítě až 3.000 Kč/ rok na letní, sportovní, ozdravné nebo studijní pobyty

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Dispečer/ka přepravy FOFR

Zaměstnavatel: ZDAR, a.s.
Místo pracoviště: Průmyslová 1285, Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Pozice: dispečer dopravy
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: od 30 000 Kč
Požadované vzdělání: středoškolské zakončené maturitní zkouškou
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou