PRÁCE 🧰

Dispečer(ka) - Obchodník(ce) spedice - Olomouc

aktualizováno před týdnem a více dispečer dopravy logistika a doprava

Požadavky

  • středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • praxe v oboru minimálně 1 rok
  • znalost práce na PC
  • umění vyjednávat, rychle se rozhodovat, kultivovaný písemný projev, iniciativa

Nabízíme

  • práci na HPP
  • fixní plat + motivující systém odměn na základě aktivity a plnění stanovených cílů
  • příspěvek na vzdělávání se v cizím jazyce
  • pracovní doba 07:00 -15:30

Náplň práce

  • zajištění poptávky na dopravu od současných i nových klientů
  • vyhledávání a kontaktování dopravců a nových zákazníků
  • kalkulace cen za dopravu
  • zadávání objednávek do systému
  • a další úkony spojené s chodem společnosti

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Dispečer(ka) - Obchodník(ce) spedice - Olomouc

Zaměstnavatel: LEŠTINA CZ s.r.o.
Místo pracoviště: Čtvrť J. Hybeše 549, Veselí nad Lužnicí II, Olomouc, Olomoucký kraj
Pozice: dispečer dopravy
Zařazení: logistika a doprava
Požadované vzdělání: středoškolské zakončené maturitní zkouškou
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou