PRÁCE 🧰

Automechanik - Sokolov

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Sokolovská uhelná p.n., a.s.

Staré náměstí 69, Sokolov

plný úvazek

Náplň práce nového kolegy bude:

  • opravy nákladních vozidel značky TATRA, PRAGA V3S, MERCEDES BENZ UNIMOG
  • specializace na opravy motorů (nákladních automobilů, speciálů)
  • práce v zastřešené a vytápěné opravárenské hale ve Vintířově

Co nabízíme:

  • stabilní, perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek – sociální fond zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dovolená 25 dní
  • práce ve směnovém provozu ranní 12hodinové směny – (krátký-dlouhý týden)
  • závodní stravování
  • zajímavé zaměstnanecké benefity
  • kvalifikační růst – možnost doplnění požadovaných kurzů

Co požadujeme:

  • vyučen v oboru automechanik nebo opravář motorových vozidel
  • řidičský průkaz skupiny C
  • průkaz profesní způsobilosti řidiče (profesák) – výhodou
  • svářečská oprávnění – výhodou
  • spolehlivost a pracovitost dokážeme ocenit
  • vhodné i pro absolventy

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Automechanik - Sokolov

Zaměstnavatel: Sokolovská uhelná p.n., a.s.
Místo pracoviště: Staré náměstí 69, Sokolov, Karlovarský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: vyučení v oboru automechanik nebo opravář mot.vozidel
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Požadované jazyky: čeština
Benefity: dovolená 5 týdnů závodní stravování