PRÁCE 🧰

Automechanik nákladních vozidel

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

TRUCK UNION

Podhradská 2239/3, Cheb

30 000 - 42 000 Kč

náborový příspěvek 54 000 Kč

Aktuálně bude v prosinci letošního roku vyplacen 13. plat každému automechanikovi společnosti TRUCK UNION v průměrné výši 24.389 Kč hrubého.

Náplň práce

  • Posouzení stupně opotřebení a funkční způsobilost dílů nebo celků,
  • opravy a výměny dílů,
  • seřizování mechanických, hydraulických a pneumatických celků vozidel,
  • nastavení a seřízení elektronických jednotek vozidel,
  • běžná údržba a servis vozidel,
  • montáž příslušenství
  • údržba a opravy elektrických a elektronických částí vozidel,
  • vyhledávání a opravy závad na elektrických a elektronických částech vozidel,
  • údržba a servis vozidel.

Požadujeme

  • Střední odborné vzdělání (vyučen v oboru - podmínka),
  • řidičský průkaz B (C, E - výhodou),
  • ochotu k dalšímu vzdělávání (VOLVO, Wabco, …),
  • znalost práce s diagnostikou,
  • svářečský průkaz - výhodou,
  • vysílání na SC (školení a servisní zásahy).

Nabízíme

  • Plat: 30.000 - 42.000 Kč / měsíc,
  • 13. plat v průměrné výši 24.389 Kč hrubého,
  • náborový příspěvek ve výši 54.000 Kč.

Benefity

  • Příspěvek na dopravu (pro mimochebské), 2,60 Kč/km,
  • stravenky 135 Kč / směna,
  • zvýhodněná cena za PHM a ND,
  • možnost zapůjčení autopříslušenství a dílenského vybavení,
  • možnost využít servisního zázemí pro opravy vlastního OA,
  • důchodové připojištění,
  • příspěvek na rekreaci / letní tábory 20.000 Kč / rok,
  • vstupenky do bazénu,
  • příspěvek na zdravotní kompenzační pomůcky 5.000 Kč / rok,
  • příspěvek na hygienické pomůcky mladým rodičům 5.000 Kč / rok.

Ostatní

  • Místo výkonu práce: Podhradská 2239/3, 350 02 Cheb.
  • Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) - poté možné převedení na dobu neurčitou.
  • Směnnost: turnusové služby (10 dní práce, 4 dny volna).

Školení na vozy Volvo pro naše automechaniky

Společnost Volvo patří mezi špičky v oblasti inovace a udržitelnosti. Přidejte se k nám a staňte se odborníky na nákladní vozy Volvo! Pro naše automechaniky zajišťujeme podrobné školení, které prohloubí jejich znalosti a připraví je na vše, co by k výkonu práce mohli potřebovat.

Jak školení probíhá?

Školení zajišťuje síť Volvo v pražském školícím středisku, kde budou účastníci svěřeni do péče odborných školitelů. Záruku kvality podtrhuje fakt, že stejné školení absolvují i mechanici přímo ze sítě Volvo. Školení probíhá po dobu jednoho roku, na 1–3denních setkáních se účastníci postupně seznámí s 12 tematickými okruhy. Vše bude završeno formou testu, po jehož úspěšném dokončení přítomní obdrží certifikát.

Co se na školení dozvíte?

Cílem školení je prohloubení znalostí našich automechaniků. Účastníci formou školení dostanou možnost seznámit se s údržbou a opravami vozidel Volvo a získají hodnotné informace přímo od výrobce. Díky školení účastníci získají plnohodnotný soubor vědomostí týkajících se nejen filozofie značky Volvo, ale i jiných okruhů od technologie vozidel přes diagnostiku a emisní normy až po motory a převodovky.

Co vám školení přinese?

Kromě rozvoje znalostí, které jsou nezbytné k výkonu práce, absolvent školení získá oprávnění vstupovat do systému Volvo pomocí jedinečného kódu, který mu bude přidělen.

Jelikož nám záleží nejen na kvalitním proškolení našich zaměstnanců, ale i na jejich motivaci, nabízíme náborový příspěvek ve výši 54 000 Kč, na který zájemcům vzniká nárok po uplynutí zkušební doby a roce stráveném v naší firmě.

Informace o nabídce Automechanik nákladních vozidel

Zaměstnavatel: TRUCK UNION, spol. s r.o.
Místo pracoviště: Podhradská 2239/3, Cheb, Karlovarský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 42 000 Kč
Náborový příspěvek: 54 000 Kč
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen v oboru - podmínka)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: stravenky 13. plat příspěvek na životní připojištění příspěvek na volnočasové aktivity sleva na firemní výrobky/služby příspěvek na dopravu příspěvek na dovolenou