PRÁCE 🧰

Automechanik – přijímací technik – Liberec

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

GEPYSERVIS-PNEU

Liberec

22 000 - 44 000 Kč

plný či zkrácený úvazek

Do zavedeného autoservisu v Liberci hledáme automechanika s praxí.

Nabízíme:

  • Nabízíme stabilní práci a rodinné zázemí.
  • Práce možná jak na HPP tak na DPP.
  • Nabízíme také místo pro přijímacího technika, práce s PC v programu caris.

Náplň práce:

  • Vyřizování objednávek,
  • vystavování faktur,
  • vedení skladu,
  • přijímání a uzavírání zakázek.

Požadujeme:

  • Práce vhodná pro komunikativní lidi s příjemným vystupováním.
  • Člověk na pozici přijímacího technika bude reprezentovat naši firmu.

Jako bonus nabízíme firemní oblečení, příspěvek na obědy, možné přesčasy a využívání dílny mimo pracovní dobu. Bližší info při osobní schůzce.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Automechanik – přijímací technik – Liberec

Zaměstnavatel: GEPYSERVIS-PNEU
Místo pracoviště: Liberec, Liberecký kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 22 000 - 44 000 Kč
Typ úvazku: plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah: HPP, DPP
Benefity: stravenky pracovní oblečení