PRÁCE 🧰

Automechanik v Plzni

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

AUTO IN s.r.o.

Plaská 1937/14, PLZEŇ

Společnost AUTO IN s.r.o., se zabývá autorizovaným prodejem a servisem vozů značek Ford, Hyundai, Volvo a Škoda. V současné době jsme největším autorizovaným prodejcem vozů Ford v České republice. Jsme zakladatelem a akcionářem společnosti F TRUCKS a.s., která vznikla za účelem dovozu a distribuce nákladních vozidel Ford Trucks do ČR.

Pracovní náplň:

  • Údržba, oprava a seřizování motorových vozidel Ford

Odborné požadavky:

  • Praxe v oboru nebo výuční list
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelské znalosti PC
  • Zájem o vzdělávání v oboru
  • Pečlivost, spolehlivost a odpovědnost
  • Kolektivní spolupráce

Nabízíme Vám:

  • 5 týdnů dovolené
  • Rizikové životní pojištění
  • Zázemí ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
  • Zajímavé mzdové podmínky
  • Zajištění průběžného vzdělávání
  • Dotované závodní stravování
  • Práce na plný úvazek
  • Firemní akce

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Automechanik v Plzni

Zaměstnavatel: AUTO IN s.r.o.
Místo pracoviště: Plaská 1937/14, PLZEŇ, Plzeňský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: dovolená 5 týdnů bonusy/prémie firemní akce příspěvek na životní připojištění vzdělávací kurzy sleva na firemní výrobky/služby závodní stravování školení