PRÁCE 🧰

Automechanik - opravář, údržbář (M/Ž)

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Lesostavby Třeboň a.s.

Novohradská 226, Třeboň

plný úvazek

Jaká bude vaše pracovní náplň?

  • Běžné opravy osobních a nákladních vozidel, opravy strojní mechanizace.
  • Montáž a demontáž dílů.
  • Pravidelné, preventivní údržby a čištění vozů a strojů.

Jaké jsou požadavky na tuto pozici?

  • Vyučení v oboru automechanik/opravář zemědělských strojů.
  • Praxe 2 roky nebo zručný absolvent.
  • Řidičský průkaz min. skupiny B.
  • Manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost.
  • VÝHODOU: ŘP skup. C, svářečský průkaz.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Dobré mzdové ohodnocení a motivační systém odměňování (hrubá mzda od 150,- Kč/hod, příplatky k základní mzdě + odměny z fondu vedoucího až 12 000,- Kč ročně).
  • Hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz od PO – PÁ, prac. doba cca 7:00 – 15:30.
  • Benefity: Dovolená 25 dní, příspěvek na stravování 80 Kč/den nebo stravné od 129 Kč/den, příspěvky na životní pojištění, zajištění školení, dárkové balíčky.
  • Pracoviště Třeboň.

Proč pracovat u nás:

  • Jsme středně velká stavební společnost.
  • Nejsme malá nestabilní firmička ani obří kolos, kde se lidé navzájem ani neznají.
  • Opíráme se o téměř stoletou tradici.
  • Naše stavební firma je pokračovatelkou společnosti založené už v roce 1924. Snažíme se pokračovat v tradici poctivé stavařiny, zakládáme si na zkušenostech a stabilitě.
  • Máme širokou nabídku služeb.
  • Stavíme polní, lesní cesty, silnice, ale také vodní nebo zemědělské stavby. Práce u nás není jednotvárná. Navíc máme více druhů zakázek a tedy dostatek práce pro své zaměstnance.

Benefity:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Dovolená 5 týdnů

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Automechanik - opravář, údržbář (M/Ž)

Zaměstnavatel: Lesostavby Třeboň a.s.
Místo pracoviště: Novohradská 226, Třeboň, Jihočeský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: Odborné vyučení v oboru
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: práce na hlavní pracovní poměr (HPP)
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů příspěvek na životní připojištění vzdělávací kurzy školení