PRÁCE 🧰

Automechanik – opravář nákladních vozidel

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Premier Logistics, spol. s r.o.

Želkovice 181, Hořiněves

40 000 - 45 000 Kč

náborový příspěvek 30 000 Kč

plný úvazek

Náplň práce:

  • Běžná údržba, servis vozidel, výměny olejů
  • Opravy a výměny dílů
  • Pneuservis
  • Diagnostikování závad pomocí softwaru TEXA
  • Občasné výjezdy ke kamionům k menším opravám

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru nutné
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Znalost práce s diagnostikou

Nabízíme:

  • Plat 40.000 – 45.000 Kč
  • Náborový příspěvek 30.000,-Kč
  • Příspěvek na stravování 80,-Kč denně
  • Možnost využít servisní zázemí k opravám vlastního osobního vozidla
  • Možnost zvyšování kvalifikace (školení)
  • Samostatná práce v malém kolektivu

Místo výkonu práce – Cerekvice nad Bystřicí, 10 km od Hradce Králové. Pracovní poměr na šest měsíců, následně na dobu neurčitou. Pracovní doba od 7-8:00 do 15:30-16:30 dle dohody.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Automechanik – opravář nákladních vozidel

Zaměstnavatel: Premier Logistics, spol. s r.o.
Místo pracoviště: Želkovice 181, Hořiněves, Královéhradecký kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 40 000 - 45 000 Kč
Náborový příspěvek: 30 000 Kč
Požadované vzdělání: vyučení v oboru
Smluvní vztah: pracovní poměr na šest měsíců (následně na dobu neurčitou)
Benefity: stravenky sleva na firemní výrobky/služby školení