PRÁCE 🧰

Automechanik

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

AUTOMECHANIK

  • Jako náš automechanik budete mít především za úkol provádět kvalitní opravy a řešit konkrétní závady na vozech k co největší spokojenosti zákazníků.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • SOU bez maturity
  • plný úvazek
  • praxi 1 rok / praxe není nutná
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost a loajalitu

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

  • práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
  • zázemí moderní, prosperující společnosti
  • osobní rozvoj a další vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a benefity

Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s nejnovějšími modely ŠKODA AUTO – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Automechanik

Zaměstnavatel: AUTOspektrum 2000 s.r.o.
Místo pracoviště: Plzeňská 608/17, Mariánské Lázně, Karlovarský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce