PRÁCE 🧰

Práce: Automechanik – O.K. Trans Praha spol. s.r.o.

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

O.K. Trans Praha spol. s.r.o.

Poděbradova 1751, Lysá nad Labem

O.K. TRANS PRAHA spol. s r.o. je organizace zabývající se komplexními logistickými službami pro domácí i zahraniční zákazníky, byla založena v roce 1990.

Nabízíme práci pro šikovného a spolehlivého kolegu/kolegyni na pozici AUTOMECHANIKA na dvousměnný provoz pro pobočku v Lysé nad Labem.

Náplň práce:

  • Správa vozového parku
  • Podpora kolegů napříč technickým týmem
  • Výdej drobného materiálu
  • Administrativa
  • Odpovědnost v rámci svěřené kompetence

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti na stejné pozici min. 2 roky (ale dokážeme si představit i bez praxe)
  • Orientaci v oboru a ochotu se stále vzdělávat
  • Bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, organizovanost a loajalitu
  • Znalost norem, procedur a pracovních postupů opravy vozidel
  • Řp sk. B

Výhodou je:

  • Řidičský průkaz skupiny C+E
  • Praxe s diagnostickým zařízením na nákladních a přívěsných vozidlech

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti, která se rozrůstá
  • Kvalitně vybavené pracovní prostředí
  • Práce na dvousměnný provoz ranní (6:00-14:00 a odpolední 14:00-22:00).
  • Práce na nejmodernější dopravní technice
  • Zkušený a přátelský kolektiv
  • Odborná školení
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Na všem se dá s námi domluvit

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Práce: Automechanik – O.K. Trans Praha spol. s.r.o.

Zaměstnavatel: O.K. Trans Praha spol. s.r.o.
Místo pracoviště: Poděbradova 1751, Lysá nad Labem, Středočeský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: základní
Benefity: příspěvek na životní připojištění příspěvek na volnočasové aktivity