PRÁCE 🧰

Automechanik Plzeň

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

AUTO HELUS s.r.o.

Kaznějov

plný úvazek

Popis nabídky práce

  • Na pobočky v KAZNĚJOVĚ a v EJPOVICÍCH přijme nové automechaniky. Náplní práce budou opravy nákladních vozidel IVECO a další techniky.

Co Vás čeká

  • práce na svěřených zakázkách při opravách nákladních vozidel a další techniky
  • práce na dílně + výjezdy plně vybavenými servisními vozidly do terénu
  • spolupráce s přijímacím technikem servisu na průběhu opravy
  • jedná se provádění servisních prací, garančních oprav i generálních oprav vozidel
  • předprodejní příprava nových vozů
  • práce ve dvousměnném provozu

Co po Vás požadujeme

  • vyučení v oboru automechanik nebo praxe v opravách nákladních automobilů či strojů
  • praxe výhodou, možno ale i absolvent SOU
  • řidičský průkaz: sk. B nutný, sk. T výhodou
  • pracovitost, spolehlivost, zájem zdokonalovat se v oboru

Co Vám nabízíme

  • hlavní pracovní poměr
  • motivující mzdové ohodnocení, odvozené od množství a kvality provedené práce
  • pracovní prostředí s nejmodernějším technickým vybavením, přidělení osobního nářadí
  • pravidelné školení v novinkách v oboru, zvyšování kvalifikace
  • možnost získat speciální průkazy – např. výškozdvih, jeřáby, strojnický,
  • čištění pracovních oděvů
  • zcela nové sociální a společenské zázemí
  • příspěvek na stravování
  • přátelský kolektiv
  • nástup možný ihned

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Automechanik Plzeň

Zaměstnavatel: AUTO HELUS s.r.o.
Místo pracoviště: Kaznějov, Plzeňský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: Odborné vyučení v oboru automechanik
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: stravenky školení