PRÁCE 🧰

Automechanik/automechanička

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

I ABSOLVENTI. Strukturovaný profesní životopis zašlete na adresu společnosti: FORTE a.s., Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice, na níže uvedený e-mail, nebo nás kontaktujte na níže uvedené telefonní číslo (volat Po-Pá 6.00-14.30 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.

Požadujeme:

  • praxe v oboru výhodou
  • samostatnost
  • pečlivost
  • manuální zručnost
  • technické myšlení

Náplň práce:

  • oprava a údržba vojenské techniky, strojů
  • provádění preventivních prohlídek a preventivní údržby, techniky, strojů a zařízení
  • provádění zápisu do dokumentace o opravách.

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • čtvrtletní prémie (velikost je dána na základě plnění)
  • stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu
  • možnost ubytování v areálu firmy
  • autobusová doprava přímo k areálu firmy
  • hlídané parkoviště v areálu firmy

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Automechanik/automechanička

Zaměstnavatel: FORTE a.s.
Místo pracoviště: Mostkovice 529, Mostkovice, Olomoucký kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Benefity: dovolená 5 týdnů bonusy/prémie příspěvek na dopravu závodní stravování možnost ubytování
Vhodné pro: absolventy