PRÁCE 🧰

Zlín: Automechanik, Autoelektrikář

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

ZLINER s.r.o.

Zlín

od 30 000 Kč

náborový příspěvek 20 000 Kč

plný úvazek

Náplň práce:

  • Diagnostika závad autobusů a nákladních vozidel (pracujete se zkušenými kolegy, případná pomoc od technologů)
  • Servis a opravy vozidel v rámci záručního a pozáručního servisu

Požadujeme:

  • Výuční list se zaměřením automechanik, autoelektrikář nebo diagnostik
  • Výuční list v oboru / minimálně 2 roky praxe v oboru
  • Technická znalost automobilů
  • ŘP sk. B
  • Manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek 20 000 Kč
  • Stabilní práci v prosperující firmě
  • Odborné vzdělávání ve spolupráci IVECO a TATRA
  • Odpovídající platové ohodnocení od 30 000 Kč v závislosti na vykonávané práci, po zapracování možnost i vyšších výdělků
  • Místo výkonu práce: Zlín
  • Pracovní doba PO-PÁ od 6.00 do 14.30 hod., o víkendech a svátcích nepracujeme
  • Příspěvek na stravování, stravování a občerstvení zajištěno na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (700 Kč/měs.)
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní rekreační zařízení

Pokud splňujete naše požadavky a tato pracovní příležitost Vás opravdu oslovuje, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis co nejdříve přes kontaktní formulář níže.

Informace o nabídce Zlín: Automechanik, Autoelektrikář

Zaměstnavatel: ZLINER s.r.o.
Místo pracoviště: Zlín, Zlínský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: od 30 000 Kč
Náborový příspěvek: 20 000 Kč
Požadované vzdělání: Výuční list se zaměřením automechanik, autoelektrikář nebo diagnostik
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů příspěvek na životní připojištění náborový příspěvek