PRÁCE 🧰

Automechanik, autoelektrikář Trutnov

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

CHALUPA MOTORS s.r.o.

Horská 289, Trutnov

30 000 - 50 000 Kč

plný úvazek

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve značkovém autoservisu SUBARU a SUZUKI
  • možnost osobního růstu a vzdělávání v mladém, perspektivním kolektivu - několikatýdenní zaškolení přímo v sídle rodinné firmy s dlouholetou tradicí v Pardubicích
  • prostor pro seberealizaci a vlastní inovativní řešení
  • individuální osobní přístup ke každému zaměstnanci
  • transparentní odměňování v přímé návaznosti na pracovní výkony a nasazení
  • prémie, zaměstnanecké benefity, příspěvky na stravu, dovolená navíc, firemní vozy k soukromému využití
  • jistotu dlouhodobé práce na plný úvazek

Náplň práce:

  • kompletní záruční i pozáruční servis vozidel značek SUBARU a SUZUKI
  • pravidelné servisní prohlídky s výměnami náplní a filtrů
  • opravy po dopravních nehodách
  • diagnostika, opravy a výměny mechanických i elektrických částí a součástí vozů
  • montáže doplňků a příslušenství

Požadujeme:

  • vzdělání a praxe v automobilním oboru
  • vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, loajalita, zodpovědnost
  • zájem o automobilovou branži a nové technologie
  • bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B

Svůj strukturovaný životopis zašlete na e-mail viz níže.

Informace o nabídce Automechanik, autoelektrikář Trutnov

Zaměstnavatel: CHALUPA MOTORS s.r.o.
Místo pracoviště: Horská 289, Trutnov, Královéhradecký kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 50 000 Kč
Benefity: stravenky auto i pro soukromé účely bonusy/prémie školení