PRÁCE 🧰

Automechanik - autoelektrikář - opravář strojů

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Náplň práce

  • Správa vozového parku,
  • kontroly provozuschopnosti vozidel,
  • související administrativní úkony,
  • řešení záručních/pozáručních oprav vozového parku, sledování a sjednávání jejich termínů,
  • nákup a administrativní evidence náhradních dílů,
  • kontrola dodržování příslušené legislativy.

Požadujeme

  • Vyučení v oboru automechanik/autoelektrikář/opravář zemědělských strojů apod.,
  • řidičský průkaz B, C1 - výhodou,
  • manuální zručnost,
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost,
  • časovou flexibilitu.

Nabízíme

  • Příjemný spolupracující tým i management,
  • podporu vašeho profesionálního růstu, zvyšování kvalifikace,
  • práci pro firmu s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb,
  • zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové spoření,
  • motivující finanční ohodnocení.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Automechanik - autoelektrikář - opravář strojů

Zaměstnavatel: RYDVAL-ELEKTRO s.r.o.
Místo pracoviště: plk. Truhláře 114, Lomnice nad Popelkou, Liberecký kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 28 000 - 38 000 Kč
Požadované vzdělání: Vyučen v oboru
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: stravenky bonusy/prémie firemní akce příspěvek na životní připojištění mobilní telefon zvýhodněné půjčky zaměstnancům pracovní oblečení školení