PRÁCE 🧰

Asistent prodeje pro LQK CZ

aktualizováno před týdnem a více asistent prodeje prodej a obchod

LKQ CZ s.r.o.

Litoměřice

plný úvazek

Naše firemní benefity

  • Zaměstnanecké slevy na naše zboží až 50 %
  • Multisport karta,
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Slevy na cestování a kulturu
  • Příspěvek na stravování
  • Finanční odměna za doporučení nového kolegy
  • 5 dnů dovolené navíc
  • Virtuální 24/7 zdravotní poradenství
  • Kariérní postup

Náplň práce:

  • Budete se věnovat našim zákazníkům na prodejně LKQ CZ a poskytovat poradenství
  • Částečně vyřizovat telefonicky objednávky od našich zákazníků
  • Vyřizovat reklamace
  • Pečovat o vzhled prodejny
  • Občasný záskok za kolegu Řidiče (jen v nutných případech)

Požadujeme:

  • Mít znalost a zájem o oblast auto – náhradní díly, autopříslušenství
  • Mít příjemné vystupování a snažit se vyhovět a pomoct našim zákazníkům
  • Být komunikativní
  • Mít alespoň uživatelskou znalost PC (ohledně interních systémů Vás rádi zaškolíme)
  • Vlastnit řidičský průkaz sk. B
  • Být milý(á) a vstřícný(á)

Jestli jste nadšencem automobilismu nebo máte zkušenost s prodejem pak jste to právě VY koho hledáme ?

Nabízíme:

  • SPOUSTU BENEFITŮ
  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
  • MOTIVUJÍCÍ MZDOVÉ HODNOCENÍ ( NÁSTUPNÍ MZDA +MĚSÍČNÍ PRÉMIE)
  • PRÁCE V JEDNOSMĚNNÉM PROVOZU
  • NOVÉ PRACOVNÍ OBLEČENÍ KAŽDÉHO ½ ROKU

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Budeme velice rádi, když budete součástí našeho týmu

Informace o nabídce Asistent prodeje pro LQK CZ

Zaměstnavatel: LKQ CZ s.r.o.
Místo pracoviště: Litoměřice, Ústecký kraj
Pozice: asistent prodeje
Zařazení: prodej a obchod
Benefity: stravenky sleva na firemní výrobky/služby pracovní oblečení