PRÁCE 🧰

Nabídka práce obchodní zástupce Sokolov

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici obchodní zástupce v okrese Sokolov. Vybírejte z 0 nabídek od 0 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 0 inzerátů na pozici obchodní zástupce v lokalitě Sokolov.

Obchodní zástupce je klíčovou osobou v obchodním procesu společnosti. Jeho hlavním úkolem je zajištění prodeje produktů nebo služeb společnosti a péče o zákazníky. Obchodní zástupce musí aktivně komunikovat s klienty, zjišťovat jejich potřeby a požadavky a poskytovat jim řešení. To zahrnuje vyjednávání o podmínkách, slevách a nabídkách, ale také řešení případných reklamací.

Obchodní zástupce musí být schopen identifikovat nové obchodní příležitosti a zvýšit prodeje produktů nebo služeb společnosti. To zahrnuje využívání různých prodejních technik a marketingových strategií, ale také pravidelné sledování trhu a konkurence. Na pozici obchodního zástupce musí být osoba schopná efektivně prezentovat produkty a služby společnosti potenciálním zákazníkům. To zahrnuje vysvětlení výhod produktů a jejich použití a také zodpovězení případných otázek zákazníků.

Co je požadováno od obchodního zástupce

Kvalifikací pro práci obchodního zástupce může být absolvování středního vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) v oboru ekonomika a podnikání. Dále pak mohou stačit i obory ekonomika a podnikání, obchodní akademie, provoz obchodu nebo obchodník.

Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Je vyžadována spolehlivost samostatnost i týmový duch. Profesní kvalifikace: obchodní zástupce/zástupkyně (velkoobchodu), obchodní cestující. Často je požadován i řidičský průkaz skupiny B.

Plat obchodního zástupce

Platové rozmezí na pozici obchodního zástupce se pohybuje v průměru kolem 45 000. Konečný plat se může lišit v závislosti na předchozích zkušenostech, nebo kraji, ve kterém je práce vykonávána.

Průměrné platy obchodního zástupce v městech
MěstoPrůměrný plat (Kč)
Liberec45 500
Kroměříž45 900
Plzeň56 810

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?