Nabídka práce dispečer dopravy sickdays dle mzdového ohodnocení

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici dispečer dopravy s benefitem sickdays seřazených dle mzdového ohodnocení. Vybírejte z 2 nabídek od 2 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Staré Město PRO-BIO, obchodní společnost s.r.o. plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

Dubí STEBAL Spedition, s.r.o. plný úvazek

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 2 inzerátů na pozici dispečer dopravy s benefitem sickdays seřazených dle mzdového ohodnocení.

Jaká je pracovní náplň na pozici dispečer dopravy

Jednou z hlavních činností je organizace a koordinace pohybu vozidel a řidičů, řídí a organizuje přepravu výrobků, materiálů, surovin, popřípadě osob. Dispečer musí být schopen koordinovat a sledovat aktuální situaci na silnicích a městských komunikacích, aby mohl přizpůsobit trasu vozidel a vyhýbat se dopravním zácpám a nehodám.

Další činností dispečera je plánování a rozdělování práce mezi řidiče a koordinace časových harmonogramů přepravy. Dispečer musí být schopen efektivně plánovat a koordinovat práci řidičů, aby byla zajištěna co nejvyšší kvalita služeb a splněny požadavky zákazníků. V neposlední řadě musí dispečera komunikovat s řidiči a koordinátory na trase. Poskytuje řidičům informace o aktuální situaci na silnicích, o změnách v plánu přepravy a o specifických požadavcích zákazníků. Dispečer také zajišťuje, aby byly řidiči informováni o plánovaném servisu a údržbě vozidel, aby byla zajištěna bezpečnost a spolehlivost přepravy.

Co je požadováno na pozici dispečer dopravy

Kvalifikací pro práci dispečera dopravy může být absolvování středního vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) v oboru provoz, organizace a ekonomika dopravy, nebo v oboru organizace a management v odvětví, případně management v dopravě. Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Někdy se požaduje i řidičský průkaz skupiny B. Je vyžadována spolehlivost samostatnost i týmový duch, schopnost pracovat pod tlakem a rychlé rozhodování. Vhodná je také kvalifikace Dispečer/dispečerka silniční nákladní dopravy, Dispečer/dispečerka silniční osobní dopravy nebo Dispečer/dispečerka údržby silnic.

Plat dispečera dopravy

Platové rozmezí na dispečera dopravy se pohybuje od 31 000 korun do 50 000 korun.

Průměrné platy dispečera v městech
MěstoPrůměrný plat (Kč)
Mladá Boleslav38 200
Olomouc 39 600
Praha41 300

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.