VIDEO: Dodge Challenger Hellcat - jízda na dálnici bez omezení

23. 9. 2019 1 min. čtení Aktuality Dodge

V dnešní době restrikcí, omezení, nařízení, Grety, vstřikování močoviny a mnoha dalších faktorů, které kazí radost z řízení, je čím dál těžší hledat za volantem zábavu.

Dodge Challenger Hellcat

Zvíře se 727 koňmi

Jedno z aut, které do zelené nálady dneška nezapadá, je Dodge Challenger Hellcat. Toto zvíře ze sebe vydoluje poctivých 727 koní. S takovou porcí už může mít nezkušený řidič problém, v zatáčkách nebude těžké auto utrhnout jedním neopatrným pohybem pravé nohy.

Relativně bezpečné je zkoušet opojný pocit z tak velké porce výkonu na dálnici. Ideálně na nějaké, bez omezení rychlosti. Třeba v Německu... Tam se jeden šťastný majitel tohoto vozu vypravil se svým Hellcatem a nezapomněl to patřičně zdokumentovat. Vzniklo tak video, při jehož sledování se můžeme my, běžní řidiči alespoň zasnít a zkusit si představit, jaké to asi je, mít v garáží Pekelnou Kočku.

Zdroj médií: motor1
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články

Chcete zdarma dostávat prémiový obsah, zajímavé nabídky a akce do svého e-mailu?