Rus zapálil svůj luxusní Mercedes-AMG GT 63 S. Dealer ho totiž nedokázal opravit

26. 10. 2020 1 min. čtení Aktuality

Jsou YouTube videa, která vzniknou s prakticky nulovými náklady. A pak jsou taky videa, která vznikla za cenu nového rodinného domu.

Netušíme přesně, kolik stál nešťastný Mercedes-AMG GT 63 S, ale odhadovali bychom to na v přepočtu nějakých 3,5 až 4 miliony korun, možná víc. Za tu cenu by člověk čekal fungující vůz. Ruský YouTuber Mikhail Litvin ale očividně dostal nějaký špatný kus.

Mikhailovo kupé se údajně často porouchávalo, což si vyžádalo reklamaci u dealera. Ten se ale neměl mít k opravě, namísto toho hledal výmluvy a vždy si vůz jen pár dnů ponechal bez toho, aby ho opravil. Patrně z důvodu, aby na problém upozornil, zajel nešťastný Rus s Mercedesem na pole a tam ho s trochou dramatu zapálil.

Možná na tom přístupu ruských dealerství Mercedesu něco bude. Není to totiž první takový případ, kdy nespokojený zákazník demonstrativně zničil své auto. Před časem jsme psali o "Géčku", které bylo shozeno z vrtulníku.

Zdroj médií: YouTube
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články

Chcete zdarma dostávat prémiový obsah, zajímavé nabídky a akce do svého e-mailu?