Nová Octavia odstartuje na 456 900 korunách. Kombík už si můžete objednat

28. 11. 2019 1 min. čtení Aktuality

Škoda spustila objednávky a s nimi i konfigurátor, kde si zájemci mohou sestavit vůz podle svých představ. Zatím je ale nabídka trochu omezená.

První přijde kombík, liftback ještě k objednání není. Kdo chce novou Octavii co nejdříve, bude si muset vybrat z trochu chudé nabídky motorů a výbav Ambition a Style. Základ tvoří benzínová 1.5 TSI o výkonu 110 kW s manuálem. Dvoulitrový diesel 2.0 TDI je v nabídce buď opět s manuální převodovkou, kde bude mít výkon 85 kW nebo se sedmistupňovým automatem, kde ze sebe vydoluje až 110 kW.

Škoda Octavia Style

V současné chvíli tedy je možné koupit nejlevněji Octavii za 636 900 korun. Levnější provedení přijdou až v březnu, kdy bude dostupný i naprostý základ za 456 900 korun . Automobilka spoléhá na to, že kdo chce tuto modlu českých řidičů co nejdříve, rád si připlatí a levnější modely proto mohou počkat. Na druhou stranu, Ambition je výbava, která obsahuje vše podstatné, jako je třeba dvouzónová klimatizace a věci typu průhledový displej před řidičem jsou za příplatek.

Škoda Octavia Ambition

Podobné články