Maserati ukázalo první fotky svého SUV Grecale

18. 2. 2021 1 min. čtení Aktuality Maserati

Mít v nabídce SUV je dnes už povinnost a Maserati v tomto nechce zaostávat. Grecale se bude vyrábět v Cassinu (v Itálii), kde jsou plánovány investice ve výši kolem 800 milionů eur.

Už jsme mohli vidět vizi novinky z dílen slavné italské automobilky, teď však máme možnost spatřit fotografie Grecale. Snímky nemají úplně tradiční podobu, částečné vysvětlení může nabídnout tisková zpráva, ve které stojí:

Před historickou továrnou Maserati v modenské Viale Ciro Menotti vznikly první fotografie nového SUV Grecale. Zaměstnanci byli prvními, kdo tyto obrázky rozšířil na sociálních sítích.

Maserati Grecale

Ať už to znamená cokoliv, můžeme alespoň částečně odhadovat na podobu nového luxusního SUV od Maserati. Jistojistě nepotrvá dlouho a dozvíme se více. Ostatně, v současné době se už pilně testuje a oficiální světová premiéra by měla přijít do konce letošního roku.

Zdroj médií: Maserati
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články