Chcete vidět, co vše je zvláštní na Bugatti Chiron? Podívejte se na tohle video

29. 9. 2019 1 min. čtení Aktuality Bugatti

Bugatti Chiron není nikdy dost! A že to není jen tak ledajaké auto, vysvětluje tohle parádní video, které rozebírá některé hodně zajímavé detaily.

Chcete vidět, co vše je zvláštní na Bugatti Chiron? Podívejte se na tohle video

Co do čeho zapadá?

Šťastlivec z kanálu Mr JWW dostal příležitost vůz prozkoumat a pak se s ním svézt. Na začátku vysvětluje některé zvláštnosti tohoto vozu. Například to, že je designově složený ze dvou částí. Přední část zapadá do zadní, která má z boku tvar "C". Tento prvek je ještě zdůrazněn díky tomu, že jsou obě části barevně odlišeny.

Zajímavé jsou i brzdy, které mají vlastní chladič, který má za úkol přivádět na ně vzduch. Což se hodí, když musí člověk brzdit z rychlostí vysoko nad 300 km/h...

Světla? Největší v automobilovém průmyslu

Další chuťovka je na zadní části, která je skutečně překrásně tvarovaná. Mimochodem, zadní světlo na Bugatti Chironu je největším světlem, které se v automobilovém průmyslu vyrábí. Levé i pravé jsou totiž spojené do jednoho.

Po rozhovoru s vlastníkem vozu, který vysvětluje původ kamufláže v interiéru Chironu, následuje samozřejmě i trochu ostřejší jízda na německém autobahnu. Ale to už asi nemá smysl vysvětlovat, to se musí vidět nebo ještě lépe - zažít.

 

Zdroj médií: bugatti.
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články