Chcete vidět, co vše je zvláštní na Bugatti Chiron? Podívejte se na tohle video

29. 9. 2019 1 min. čtení Aktuality

Bugatti Chiron není nikdy dost! A že to není jen tak ledajaké auto, vysvětluje tohle parádní video, které rozebírá některé hodně zajímavé detaily.

Chcete vidět, co vše je zvláštní na Bugatti Chiron? Podívejte se na tohle video

Co do čeho zapadá?

Šťastlivec z kanálu Mr JWW dostal příležitost vůz prozkoumat a pak se s ním svézt. Na začátku vysvětluje některé zvláštnosti tohoto vozu. Například to, že je designově složený ze dvou částí. Přední část zapadá do zadní, která má z boku tvar "C". Tento prvek je ještě zdůrazněn díky tomu, že jsou obě části barevně odlišeny.

Zajímavé jsou i brzdy, které mají vlastní chladič, který má za úkol přivádět na ně vzduch. Což se hodí, když musí člověk brzdit z rychlostí vysoko nad 300 km/h...

Také čtěte

Bugatti Bébé II je nový nejlevnější vůz značky. A už je vyprodaný!

Malého Bugatti Bébé se vyrobilo mezi roky 1927 a 1937 celých 500 kusů. Byl to dětský elektromobil, který původně vznikl jak…

20. 9. 2019 Aktuality

Světla? Největší v automobilovém průmyslu

Další chuťovka je na zadní části, která je skutečně překrásně tvarovaná. Mimochodem, zadní světlo na Bugatti Chironu je největším světlem, které se v automobilovém průmyslu vyrábí. Levé i pravé jsou totiž spojené do jednoho.

Po rozhovoru s vlastníkem vozu, který vysvětluje původ kamufláže v interiéru Chironu, následuje samozřejmě i trochu ostřejší jízda na německém autobahnu. Ale to už asi nemá smysl vysvětlovat, to se musí vidět nebo ještě lépe - zažít.

 

Zdroj médií: bugatti

Podobné články

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční nabídky vozů. Chcete o nich vědět?