Chcete vidět, co vše je zvláštní na Bugatti Chiron? Podívejte se na tohle video

29. 9. 2019 1 min. čtení Aktuality

Bugatti Chiron není nikdy dost! A že to není jen tak ledajaké auto, vysvětluje tohle parádní video, které rozebírá některé hodně zajímavé detaily.

Chcete vidět, co vše je zvláštní na Bugatti Chiron? Podívejte se na tohle video

Šťastlivec z kanálu Mr JWW dostal příležitost vůz prozkoumat a pak se s ním svézt. Na začátku vysvětluje některé zvláštnosti tohoto vozu. Například to, že je designově složený ze dvou částí. Přední část zapadá do zadní, která má z boku tvar "C". Tento prvek je ještě zdůrazněn díky tomu, že jsou obě části barevně odlišeny.

Zajímavé jsou i brzdy, které mají vlastní chladič, který má za úkol přivádět na ně vzduch. Což se hodí, když musí člověk brzdit z rychlostí vysoko nad 300 km/h...

Další chuťovka je na zadní části, která je skutečně překrásně tvarovaná. Mimochodem, zadní světlo na Chironu je největším světlem, které se v automobilovém průmyslu vyrábí. Levé i pravé jsou totiž spojené do jednoho.

Po rozhovoru s vlastníkem vozu, který vysvětluje původ kamufláže v interiéru Chironu, následuje samozřejmě i trochu ostřejší jízda na německém autobahnu. Ale to už asi nemá smysl vysvětlovat, to se musí vidět nebo ještě lépe - zažít.

 

Podobné články