Automobilka Hyundai ukázala nového Tucsona. Je to úplně jiné auto

3. 9. 2020 1 min. čtení Aktuality Hyundai

Hyundai Tucson je populární malé SUV z dílny korejské automobilky. Jakkoliv se jedná o skvělé auto, jeho design je malinko unylý a nevýrazný. Novinka se to ale chystá změnit.

Nový Hyundai Tucson

Popravdě jsme takovou změnu opravdu nečekali. Zatím sice neznáme podobu celého vozu, ale už z fotografie přední masky je jasné, že designově bude nový Tucson dost výrazný. Světla tvoří jakousi strukturu a samotná automobilka toto řešení nazývá "Parametrická skrytá světla". Ta budou skryta v přední mřížce a pozorovateli by se měla objevit až ve chvíli, kdy se zapnou. Zadní svítilny budou spojené, jak velí poslední trendy.

Nový Hyundai Tucson - přední světla

Výraznou změnu v nabídce způsobí možnost volby ze dvou rozměrových verzí. Ano, čtete správně, Tucson bude k dostání s kratším nebo delším rozvorem. Celkové rozměry by měly narůst, takže můžeme čekat vzdušnější a prostornější interiér. Vnitřek samotný pak vypadá hodně čistě a "uklizeně", dá se očekávat minimum tlačítek a koncentrace ovládání všeho možného do středového displeje a loketní opěrky.

Nový Hyundai Tucson - interiér

Více bychom se měli dozvědět 15. září, kdy bude nový Tucson kompletně představen.

Zdroj médií: Hyundai
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články

Chcete zdarma dostávat prémiový obsah, zajímavé nabídky a akce do svého e-mailu?