Automobilka Hyundai odhalila podobu Tucsonu N Line

27. 1. 2021 1 min. čtení Aktuality Hyundai

Ostré "eNko" to není, ale minimálně vzhled už tak povedeného Tucsonu se podařilo přiostřit. Volbou motorů ale automobilka zůstává pořád trochu při zemi.

Tucson N Line

Na první pohled je tam skoro vidět inspirace Toyotou RAV4, protože "hranaté" blatníky jsou zkrátka takovým trochu poznávacím znamením japonského SUV. Tucson N Line každopádně vypadá o něco "temněji" než základní model. Přední světla dostala černé rámečky a maska má větší sací otvor. Okna mají černé lišty, přibyl spoiler, difuzor a koncovka výfuku je dvojitá. Hodně se povedla i kola, která agresivnější vizáž vozu jen podtrhují.

Sedadla dostala sportovnější ráz a jsou čalouněna černým semišem. Nechybí prošití červenou nití a upravený je i volant. Co se týče motorů, tak to bude vždy jedna-šestka. Buď naftová 1.6 CRDi 48V, nebo benzinová 1.6 T-GDI Plug-in-hybrid, klasický hybrid, 48V anebo zcela bez podpory elektromotoru.

Zdroj médií: Hyundai
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články