Palivový filtr MANN-FILTER WK 853 WK 853

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtruFiltr zabudovaný do potrubí
Výška [mm]152
Vnější průměr [mm]81
Vnější průměr 1 [mm]89
Rozměr závitu - vstupM 14 X 1.5
Rozměr závitu - výstupM 12 X 1.5
SVHCŽádná SVHC substance

Detailní informace

Číslo výrobku: WK 853

Zjednodušené číslo výrobku: WK853

OEM čísla (originální čísla automobilky):

FIAT 82425329

FORD 5020 405

FORD 5020 406

FORD 6103 279

FORD 6688 744

FORD 82 GB 9155 AA

FORD 82 GB 9155 BA

FORD 88GX-9155-BA

FORD E7RY 9155A

PEUGEOT 1567 12

PEUGEOT 1577 12

SAAB 4163853

SAAB 8978561

SAAB 9333790

TALBOT 91 509 991 80

VOLVO 1306530

VOLVO 1306530-5

VOLVO 1389450

VOLVO 1389450-6

VOLVO 1389562

VOLVO 1389562-8

VOLVO 284834

VOLVO 31262352

VOLVO 6842033

VAG 811 133 511

VAG 81113511

ROLLS-ROYCE UE 74370

Podobné produkty

Palivový filtr BLUE PRINT FILTRY ADG02391 Skladem

Palivový filtr BLUE PRINT FILTRY ADG02391

314 Kč
AutoMedik.cz