Palivový filtr MANN-FILTER WK 66 WK 66

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtruFiltr zabudovaný do potrubí
Výška [mm]125
Vnější průměr [mm]64
Vpusť [mm]8
Odtok [mm]8
Vnější průměr 1 [mm]57
SVHCŽádná SVHC substance

Detailní informace

Číslo výrobku: WK 66

Zjednodušené číslo výrobku: WK66

OEM čísla (originální čísla automobilky):

FORD 1112 653

FORD 1960 297

FORD 1962 254

FORD YL4J 9155 AA

ISUZU 13200250

ISUZU 5132000930

ISUZU 8-94125-784-0

ISUZU 89132002500

ISUZU 9-13200-250

ISUZU M37725

NISSAN 16400-0W000

NISSAN 16400-0W005

NISSAN 16400-0W010

NISSAN 16400-0W01A

NISSAN 16400-41B00

NISSAN 16400-41B05

NISSAN 16400-41B1A

NISSAN 16400-9F910

NISSAN 16400-9F928-KE

NISSAN 16400-D0300

NISSAN 16400-F5100

NISSAN 16400-G9601

NISSAN 16400-V2700

NISSAN 16400-V2705

NISSAN A640M-41BM0-SA

JOHN DEERE AE29052

JOHN DEERE GG42031259

AMERICANMOTORS(FORD) 3198615

AMERICANMOTORS(FORD) 3212882

AMERICANMOTORS(FORD) 3968615

AMERICANMOTORS(FORD) 8992638

HYSTER 309653

INGERSOLL-RAND 35366699

INGERSOLL-RAND 36795045

KUBOTA 70000-14658

MELROE 54477161

AGCO 1158014

AGCO 2768877

ONAN 1491774

ONAN 1492794

DITCH WITCH 155941

GEHL 078851

GEHL 78851

Podobné produkty

Palivový filtr BLUE PRINT ADV182346 ADV182346 Skladem

Palivový filtr BLUE PRINT ADV182346 ADV182346

315 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr CLEAN FILTERS DN2703 Skladem

Palivový filtr CLEAN FILTERS DN2703

315 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr JAPANPARTS FC-532S FC-532S Skladem

Palivový filtr JAPANPARTS FC-532S FC-532S

315 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr JAPANPARTS FC-ECO032 Skladem

Palivový filtr JAPANPARTS FC-ECO032

315 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr CLEAN FILTERS DN1922 Skladem

Palivový filtr CLEAN FILTERS DN1922

315 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MAHLE KC 1 Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 1

315 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FRAM P5651 Skladem

Palivový filtr FRAM P5651

315 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr CLEAN FILTERS MG1654 Skladem

Palivový filtr CLEAN FILTERS MG1654

315 Kč
AutoMedik.cz