Olejový filtr MAHLE OC 90 OC 90

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtrunašroubovaný filtr
Průměr v mm76,2
Výška ( v mm )80
Závit spojkyM18x1,5-6H
průměr 271,0
průměr 362,0
Utahovací moment [Nm]20
Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadíOCS 1

Detailní informace

Číslo dílu: OC 90

Zjednodušené číslo dílu: OC90

OEM čísla (originální čísla automobilky):

FORD 5009285

FORD 5016786

FORD 860X6714BA

FORD A810X6714UA

FORD EFL257

GMC 93156245

GMC 93156300

GMC 93156310

GMC 93156954

GMC 94630907

GMC 94632619

OPEL 0650401

OPEL 93156300

OPEL VOF93

SAAB 04502696

SAAB 4502696

SAAB 93183723

SAAB 93185475

VAUXHALL 93156245

VAUXHALL 93156954

VAUXHALL VOF93

DAEWOO 94797406

DAEWOO 96352845

DAEWOO 96458873

DAEWOO EC94797406

Podobné produkty

Olejový filtr MAHLE OC 21 OF OC 21 OF Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 21 OF OC 21 OF

94 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 21 OF Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 21 OF

89 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAHLE OC 21 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 21

89 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 90 OF OC 90 OF Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 90 OF OC 90 OF

85 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 21 OF Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 21 OF

84 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 90 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 90

84 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 977/1 OC 977/1 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 977/1 OC 977/1

109 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 977/1 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 977/1

119 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAHLE OC 90 OF Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 90 OF

67 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 977/1 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 977/1

134 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 1254 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 1254

136 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 1254 OC 1254 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 1254 OC 1254

145 Kč
Eurodily.cz