Olejový filtr MAHLE OC 261 OC 261

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtrunašroubovaný filtr
Průměr v mm93,2
Výška ( v mm )112
Závit spojky3/4"-16UNF-2B
průměr 272,0
průměr 362,0
Utahovací moment [Nm]20
Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadíOCS 2

Detailní informace

Číslo dílu: OC 261

Zjednodušené číslo dílu: OC261

OEM čísla (originální čísla automobilky):

CHRYSLER 2471400

FORD BF5T-6731-AA

FORD BF5T6731A

GMC 7984950

MAN 5000041045

MAN A5000041045

MERCEDES-BENZ 0001801409

MERCEDES-BENZ A0001801409

RENAULT 7701029279

ROVER BBU2994

ROVER ERR3340

ROVER HKJ2208

STEYR 130100071001

STEYR 30100071001

CASE IH 045416136

CASE IH 1959757C1

CASE IH 3055134R91

CASE IH 3055229R93

MWM 605411880003

MWM 65417880003

RENAULT TRUCKS 27701008326

RENAULT TRUCKS 7701008326

RENAULT TRUCKS 7701023168

PERKINS 2654403

PERKINS 2654412

CLAAS 7701029279

CLAAS CT7701029279

FENDT F139215310010

GLAS 11112182496

GLAS 2606000800690

DEMAG 666589

KUBOTA 1540232431

KUBOTA 1552132431

SCHAEFF 5568656894

SULLAIR 2235

SULLAIR 68415000

REFORM PE02654412

LAND ROVER ERR3340

LAND ROVER ETC4953

LAND ROVER ETC6599

DEUTZ 01400179.353009

DEUTZ 12153176

DEUTZ 605411880003

DEUTZ 605417880003

MANITOU 129010

MANITOU 211384

GEHL 571732132430

AGCO SISU POWER 71133

Podobné produkty

Olejový filtr MAHLE OC 261 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 261

232 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 485 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 485

282 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 485 OC 485 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 485 OC 485

292 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 540 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 540

306 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 540 OC 540 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 540 OC 540

321 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 261 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 261

232 Kč
Falcon parts
Olejový filtr KNECHT OC 485 Skladem

Olejový filtr KNECHT OC 485

264 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr KNECHT OC 65 Skladem

Olejový filtr KNECHT OC 65

216 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr KNECHT OC 540 Skladem

Olejový filtr KNECHT OC 540

272 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAHLE OC 485 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 485

282 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 485 OC 485 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 485 OC 485

292 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 540 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 540

306 Kč
Falcon parts