Olejový filtr MAHLE OC 21 OF

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

Váha0.28
Vaha0.28
V�ha0.28
Prevedenie filtraSkrutkovací filter
Priemer [mm]76,0
Výżka [mm]80
Pripojovací závit3/4"-16UNF-2B
Priemer 3 [mm]62,0
Użahovací moment [Nm]20
Katalógové číslo doporučeného żpeciálneho prípravkuOCS 1

Detailní informace

Číslo dílu: OC 21 OF

Zjednodušené číslo dílu: OC21OF

OEM čísla (originální čísla automobilky):

BEDFORD 7884256

BEDFORD 7965051

BEDFORD 7973235

BEDFORD 7973429

BEDFORD 7984256

FENWICK 8102165

FORD 1457512

FORD 1462805

FORD 1498014

FORD 1536304

FORD 1553370

FORD 1555370

FORD 1559937

FORD 2735E6714B

FORD 5002530

FORD 5003331

FORD 5003914

FORD 5003929

FORD 5003930

FORD 5003968

FORD 5004926

FORD 5008678

FORD 5011780

FORD 5013143

FORD 6041176

FORD 691M6714AA

FORD 741M6714AA

FORD 741M6714BA

FORD 741M6714CA

FORD 7C19V41057BA

FORD 7S71Y64416KA1ERU

FORD 8M21T60017CD1EM8

FORD A690X6A692RA

FORD A700X6714AA

FORD A760X6714KA

FORD A770X6714ACA

FORD A770X6714DA

FORD A770X6714NA

FORD A770X6714SA

FORD A770X6714TA

FORD A780X6714EA

FORD A810X6714DA

FORD A830X6714TA

FORD A840X6714SA

FORD DIPJ9714AA

FORD DOAY6731A

FORD DORY6731A

FORD EFL027

FORD EFL159

FORD EFL27

FORD EFL89

FORD EFL89S

FORD W303223

GMC 6438162

GMC 7984256

GMC 7984326

GMC 90027778

GMC 93156299

GMC 93156958

INNOCENTI 38186376

OPEL 0650400

OPEL 09281199

OPEL 12597637

OPEL 2866477

OPEL 650352

OPEL 650364

OPEL 650365

OPEL 650369

OPEL 650370

OPEL 650371

OPEL 650373

OPEL 650400

OPEL 7984256

OPEL 90027778

OPEL 9281199

OPEL 93156299

OPEL 93156958

OPEL VOF136

ROVER 12G2400

ROVER 12G2400EVA

ROVER 12G2400SLP

ROVER 13H9090

ROVER 13H9104

ROVER TAM1113

TALBOT 6100448

TALBOT 74221405

TALBOT 75061410

VAUXHALL 7984256

VAUXHALL 93156299

VAUXHALL 93156958

VAUXHALL VOF136

STEYR 5081070030

STEYR 50810787

KRAMER 003634334

LOMBARDINI 2042175040

LOMBARDINI 276217536

LOMBARDINI 500217536

LOMBARDINI 904217540

DEUTZ 01163420

DEUTZ 1163420

MANITOU 105508

HARLEY-DAVIDSON 6379677

HARLEY-DAVIDSON 6380580

HARLEY-DAVIDSON 6380580A

HARLEY-DAVIDSON 6380580T

HARLEY-DAVIDSON 6380683

Podobné produkty

Olejový filtr MAHLE OC 21 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 21

89 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 90 OC 90 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 90 OC 90

93 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 90 OF OC 90 OF Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 90 OF OC 90 OF

85 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 21 OF OC 21 OF Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 21 OF OC 21 OF

94 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 21 OF Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 21 OF

84 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 90 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 90

84 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 90 OF Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 90 OF

67 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 977/1 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 977/1

134 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 1254 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 1254

136 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 1254 OC 1254 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 1254 OC 1254

145 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 977/1 OC 977/1 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 977/1 OC 977/1

147 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 988 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 988

154 Kč
Falcon parts