PRÁCE 🧰

Práce: Vedoucí týmu (m/ž) - 3směnný provoz

aktualizováno před týdnem a více vedoucí týmu oborově technické práce

KWD Bohemia, s.r.o.

Husova ulice 623, Dobrovice

Pro mezinárodní výrobní společnost dodávající svařované díly pro Škoda Auto a.s. hledáme vhodné kandidáty na níže uvedenou pozici.

Vedoucí týmu (m/ž) - 3-směnný provoz

Náplň práce:

  • Řídit zapracování svěřených pracovníků v týmu
  • Zodpovídat za připravenost materiálu, předávání směn, školení a instruktáž pracovníků týmu
  • Hlášení poruch
  • Řešit a odstraňovat běžné problémy a drobné poruchy
  • Zodpovědnost za chod linek a zodpovědnost za personál

Požadujeme:

  • Ukončené střední vzdělání (maturitní zkouška/výuční list)
  • Praxe a zkušenost z výkonu obdobné pozice nejen v automobilovém průmyslu
  • Znalost práce na PC
  • Znalost dokumentů a pracovních návodek
  • Schopnosti komunikační, organizační a pracovat v týmu
  • Akceptace směnného režimu

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v rozvíjející se firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus ve výši 25 000,- Kč
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance až 10 000,- Kč
  • Každý měsíc kredit ve výši 200,- Kč na občerstvení (bagety, káva…)
  • Program Benefit Plus do výše až 30 000 Kč (cestování, kultura, sport, wellness, zdraví, mateřské školky...)
  • Karta MultiSport z části hrazená společností
  • Příspěvek na životní a důchodové pojištění ve výši 300,- Kč měsíčně
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky zaměstnanců
  • Stravenky ve výši 90,- Kč
  • Svoz z Mladé Boleslavi, který je hrazen firmou
  • Firemní akce na sport, kulturu a volný čas
  • Možnost jazykových kurzů v pracovní době
  • Zvyšování kvalifikace a možnost kariérního růstu

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Práce: Vedoucí týmu (m/ž) - 3směnný provoz

Zaměstnavatel: KWD Bohemia, s.r.o.
Místo pracoviště: Husova ulice 623, Dobrovice, Středočeský kraj
Pozice: vedoucí týmu
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Požadované jazyky: angličtina
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů bonusy/prémie firemní akce příspěvek na životní připojištění vzdělávací kurzy příspěvek na volnočasové aktivity mobilní telefon závodní stravování školení