Technik pro elektromobilitu / Elektrotechnik - BLOHMANN spol. s r.o.

aktualizováno před týdnem a více technik elektromobilů oborově technické práce

BLOHMANN spol. s r.o.

ul. 5. května 687, Klatovy

Hledáme technika elBlesk elektromobilů, který by se chtěl připojit k našemu týmu, zaměřenému na elektromobilitu a zelenou energetiku. Baví vás moderní technologie, automobily nebo elektrotechnika? U nás se nudit rozhodně nebudete. Přidejte se k nám.

Popis pozice:

  • Poskytování technické podpory klientům i partnerům elBlesk
  • Oprava, údržba a provoz elektromobilů
  • Komunikace s klienty a pomoc přoi řešení problémů
  • Správa náhradních dílů
  • Spolupráce na vylepšování a vývoji nových technologií v elektromobilitě
  • Komunikace se servisními středisky po celé ČR (online i osobně)
  • Občasná přeprava automobilů (ŘP sk. B nutnost, sk. E výhodou)

Požadujeme:

  • Vzdělání v oblasti elektro, auto-moto nebo příbuzné oblasti
  • Zručnost a samostatnost
  • Chuť přinášet nové nápady a návrhů na realizaci
  • Schopnost pracovat v týmu a komunikovat s klienty
  • Řidičský průkaz skupiny B (výhodou B+E)
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni (výhodou)

Nabízíme:

  • Práci, která vás bude bavit a kde můžete realizovat své vlastní nápady
  • Motivující platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech a schopnostech kandidáta
  • Možnost využití služebního vozidla pro soukromé účely
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete požadované požadavky, neváhejte nám poslat svůj životopis a pár vět. Těšíme se na Vás!

Informace o nabídce Technik pro elektromobilitu / Elektrotechnik - BLOHMANN spol. s r.o.

Zaměstnavatel: BLOHMANN spol. s r.o.
Místo pracoviště: ul. 5. května 687, Klatovy, Plzeňský kraj
Pozice: technik elektromobilů
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Požadované jazyky: čeština angličtina
Benefity: flexibilní pracovní doba auto i pro soukromé účely bonusy/prémie firemní akce příspěvek na životní připojištění mobilní telefon sleva na firemní výrobky/služby notebook pracovní oblečení školení kafetérie