PRÁCE 🧰

Strojník - Brno - MOŽNOST I BRIGÁDNĚ

aktualizováno před týdnem a více strojník oborově technické práce

Popis nabídky práce

  • Jste spolehlivý profesionální STROJNÍK na kolová a pásová rypadla? Pak hledáme právě Vás!

Požadujeme

  • Strojnický průkaz, vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Obsluha recyklačních strojů
  • Aktivní přístup k práci
  • Praxe v oboru

Nabízíme

  • Firma s dlouholetou tradicí
  • Moderní zázemí ve stabilní společnosti
  • Dobré platové podmínky
  • Nadstandardní bonusy za vysoký výkon
  • Firemní akce pro zaměstnance - grilování, dětský den, vánoční večírek, sportovní výlety a další
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • Sleva na materiál a dopravu pro zaměstnance
  • Možnost ubytování zdarma
  • Týden dovolené ve firemním horském rekreačním zařízení

Náplň práce

  • Obsluha firemních kolových a pásových rypadel a nakladačů převážně v Brně a JM kraji.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Strojník - Brno - MOŽNOST I BRIGÁDNĚ

Zaměstnavatel: THERMOSERVIS-TRANSPORT s.r.o.
Místo pracoviště: Roviny 4, Brno, Jihomoravský kraj
Pozice: strojník
Zařazení: oborově technické práce
Benefity: bonusy/prémie firemní akce sleva na firemní výrobky/služby příspěvek na dopravu možnost ubytování