PRÁCE 🧰

Specialista pro komunikaci se zákazníky

aktualizováno před týdnem a více operátor prodeje prodej a obchod

Předvýběr

Čestlice

Pro našeho klienta, společnost s 23letou tradicí na českém trhu, která se snaží svým zákazníkům za každé situace přinášet jen ty nejkvalitnější sportovní a tuningové díly na jejich plechové miláčky, hledáme nové nového kolegu, či kolegyni na pozici na pozici Specialista/-ka pro komunikaci se zákazníky.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky po telefonu a e-mailu ,
  • budete hlavním poradcem v chatu se zákazníky,
  • vyřizování dotazů zákazníků a hledání nejlepších řešení pro jejich auto,
  • oznámení aktualizací zákaznických objednávek bude jednou priorit.

Požadujeme:

  • Znalost češtiny slovem i písmem, znalost angličtiny bude další velkou výhodou,
  • schopnost práce s PC, MS Office, internetem a sociálními sítěmi,
  • spolehlivost a zájem učit se novým věcem,
  • alespoň na základní úrovni se orientovat v sortimentu sportovních autodoplňků,
  • zkušenost na podobné pozici a zálibu v tunningu – výhodou!
  • čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:

  • Práci v týmu mladých, pohodových lidí, které spojuje stejný koníček,
  • možnost profesního růstu,
  • bonusy dle obratu společnosti,
  • mzdu ve výši až 37 000 Kč hrubého,
  • slevu na firemní produkty,
  • práci na plný úvazek,
  • smlouvu na dobu neurčitou,
  • práce je vhodná pro absolventy,
  • nástup je možný ihned,
  • místo výkonu práce: Čestlice.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mail viz níže nebo pomocí kontaktního formuláře níže. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o nabídce Specialista pro komunikaci se zákazníky

Zaměstnavatel: Předvýběr
Místo pracoviště: Čestlice, Středočeský kraj
Pozice: operátor prodeje
Zařazení: prodej a obchod
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: sleva na firemní výrobky/služby