PRÁCE 🧰

Školní řidič autobusu

aktualizováno před týdnem a více řidič autobusu řidič motorového vozidla

Integrovaná střední škola Cheb

Obrněné brigády 2258/6, Cheb

23 720 Kč

plný úvazek

Popis nabídky práce:

  • Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou.
  • Platové ohodnocení: od 23.720,- Kč (6. - 7. platová třída, konkrétní výše platu dle započitatelné praxe).

Náplň práce:

  • Svoz žáků na odloučená pracoviště, nákup provozního materiálu pro chod školy.

Požadujeme:

  • Dlouholetá praxe v oblasti řízení motorového vozidla, řidičský průkaz sk. D, průkaz profesní způsobilosti podmínkou, flexibilita, kladný vztah k dětem, přirozený zájem o práci, dobré komunikační dovednosti, kreativita.

Nabízíme:

  • Po zkušební době osobní ohodnocení, 25 dní dovolené (200 hodin), zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na dovolenou).

Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat denně 7:00-15:30 h) anebo e-mailem viz níže.

Informace o nabídce Školní řidič autobusu

Zaměstnavatel: Integrovaná střední škola Cheb
Místo pracoviště: Obrněné brigády 2258/6, Cheb, Karlovarský kraj
Pozice: řidič autobusu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 23 720 Kč
Požadované vzdělání: Střední odborné s výučním listem
Benefity: stravenky příspěvek na životní připojištění příspěvek na dovolenou