PRÁCE 🧰

Skladník, rozvozce, inventurník

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

Avardy s.r.o.

Mělnická 100, Líbeznice

25 000 - 35 000 Kč

plný či zkrácený úvazek

Popis pracovní nabídky:

  • Pracovní doba: Pondělí až pátek (možnost zkráceného úvazku)

Náplň práce:

  • Hledáme nového kolegu do našeho týmu na pozici pracovníka skladu s květinami. Vaše práce bude zahrnovat různorodé úkoly spojené s péčí o květiny a efektivním provozem skladu.

Mezi Vaše hlavní úkoly patří:

  • Dělení zboží na prodejny:** Pečlivé třídění a balení květin pro distribuci do našich prodejen.
  • Vyskladňování zboží v skladovém systému:** Zaznamenávání pohybů zboží a udržování skladové evidence.
  • Zadávání zboží do internetového obchodu:** Aktualizace online nabídky s důrazem na prezentaci květin.
  • Inventarizace skladu ale i prodejen:** Pravidelné kontroly zásob a spolupráce s ostatními odděleními pro optimální skladový management.
  • Rozvoz zboží dodávkou na naše prodejny:** Řízení dodávkového vozidla, přiřazeno dle potřeb.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s květinami jsou výhodou, ale nejsou podmínkou.
  • Zodpovědný přístup k práci a schopnost pracovat samostatně.
  • Řidičský průkaz skupiny B (výhodou znalost ovládání vysokozdvižného vozíku).
  • brzké ranní příchody na pracoviště

Co Vám nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba, včetně možnosti zkráceného úvazku.
  • Příležitost pracovat s květinami a přispívat k estetice našich prodejen.
  • Možnost nástupu ihned po vzájemné dohodě.
  • Odborné školení včetně ovládání vysokozdvižného vozíku.

Pokud sdílíte naši vášeň pro květiny a máte zájem přidat se k našemu týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu viz níže.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Těšíme se na Vaši odpověď!

Informace o nabídce Skladník, rozvozce, inventurník

Zaměstnavatel: Avardy s.r.o.
Místo pracoviště: Mělnická 100, Líbeznice, Středočeský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: 25 000 - 35 000 Kč
Požadované vzdělání: Základní
Typ úvazku: plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah: HPP, DPČ
Požadované jazyky: čeština
Benefity: flexibilní pracovní doba školení
Vhodné pro: na rodičovské dovolené uprchlíky