PRÁCE 🧰

Skladník/řidič VZV

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

Přední světová logistická společnost Kuehne + Nagel operuje díky svým 80 000 zaměstnancům v 1 300 pobočkách ve více než 100 zemích. Skupina je globální jedničkou v námořní přepravě, dlouhodobě světovou dvojkou v leteckém cargu, světovou jedničkou ve službách kontraktní logistiky a evropskou sedmičkou pozemní přepravy. Díky nasazení nejmodernějších IT a e-commerce řešení poskytuje Kuehne + Nagel komplexní služby v řízení celých dodavatelských řetězců „od dveří ke dveřím“ pro malé i velké podniky.

Hledáme do našeho hostivického týmu posilu na pozici skladník/skladnice. Vaší náplní práce na této pozici bude naskladnění a vyskladnění zboží pomocí vysokozdvižného vozíku. Máte možnost si u nás obnovit průkaz na manipulační techniku. Vaše pracoviště bude v Průmyslové 1373, Hostivice - Palouky.

Jaká je u nás pracovní doba:

  • dvousměnný provoz PO - PÁ

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • příprava zakázek, nakládky/vykládky kamionů
  • scanování, etiketování, pickování, balení
  • manipulace s nzv a vzv (retrak)

Jaké máme požadavky:

  • praxe ve skladu
  • trestní bezúhonnost
  • důslednost, pečlivost
  • průkaz na VZV
  • nástup ihned

Co Vám můžeme nabídnout:

  • příplatky nad rámec zákoníku práce
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění 750 Kč/měsíc
  • příspěvek do kafeterie 1.700 Kč/měsíc
  • stravenky v hodnotě 116 Kč, plně hrazené zaměstnavatelem
  • práci v čistém skladovém prostředí
  • možnost obnovit průkaz VZV hrazené zaměstnavatelem
  • HPP, preferujeme dlouhodobou spolupráci
  • stabilní zázemí mezinárodní logistické společnosti
  • dvousměnný provoz PO-PÁ

Pokud Vás naše pracovní nabídka oslovila, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis.

Přidejte se k nám do týmu!

Informace o nabídce Skladník/řidič VZV

Zaměstnavatel: Kühne + Nagel, spol. s.r.o.
Místo pracoviště: Průmyslová 1373, Hostivice, Středočeský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava