PRÁCE 🧰

Skladník/řidič VZV - České Budějovice

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

Náplň práce

Vyložení palet s materiálem z aut a jejich zpracování dle dodacích listů, práce se skenerem. Po zapracování uhrazení pojištění z odpovědnosti za škodu. Dvousměnný provoz, pondělí až pátek. Mzda upřesněna při pohovoru. Nástup možný ihned.

Požadavky

svědomitý a pečlivý přístup, průkaz řidiče motorových vozíků – není podmínkou, nabízíme možnost zaučení, čistý trestní rejstřík.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Skladník/řidič VZV - České Budějovice

Zaměstnavatel: LAŠEK spol. s r.o.
Místo pracoviště: U Sirkárny 658, České Budějovice 4, ČESKÉ BUDĚJOVICE, Jihočeský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou